22 – latek zginął na miejscu, 19 – latek przebywa w szpitalu

Tragiczny wypadek w miejscowości Iława. 22 – latek zginął na miejscu, 19 – latek został przestransportowany do szpitala. 

Stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, wywrócił się i wraz z pasażerem uderzył w drzewo – to wstępne ustalenia Policji związane z tragicznym wypadkiem drogowym w miejscowości Iława. Niestety, na miejscu zmarł 22 – latek. 19-latek z obrażeniami ciała przetransportowany został do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 3:00 w nocy. Na miejscu pracował prokurator, policjanci z ruchu drogowego i grupy dochodzeniowo-śledczej. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca, zabezpieczyli ślady i dowody. Obecnie wyjaśniane są  szczegółowo okoliczności wypadku. Prokuratura chce dowiedzieć się m.in. który z mężczyzn był kierowcą motocykla.

22 – latek był związany z LKS Biała Nyska. Koledzy z drużyny pożegnali mężczyznę m.in. za pośrednictwem strony na Facebooku. 19 – latek to zawodnik drużyny Polonii Nysa. Cała drużyna wspiera myślą i modlitwą młodego piłkarza oraz jego rodzinę.

Źródło: KPP Nysa

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.