Zwykle gra w piłkę nożną, teraz powalczy o tytuł mistera

Ma na imię Filip i zdecydował się reprezentować Nysę w wyborach Mistera Opolszczyzny 2019. Kim jest kandydat na najprzystojniejszego mężczyznę w naszym województwie?  

Wybory Miss i Misterów wciąż budzą zainteresowanie. Wielkie emocje towarzyszą nie tylko podczas walki o tytuł najpiękniejszej osoby na Świecie czy w Polsce. Coraz częściej młodzi ludzie interesują się wyborami lokalnymi. Tak samo jest przy wyborach w Opolu.

Tego typu wydarzenie to nie tylko przygoda dla pań. Teraz o tytuły starają się także panowie, którzy próbują swoich sił podczas wyborów misterów. W tym roku, po raz pierwszy, do walki stanie mieszkaniec Hajduk Nyskich. Czy najprzystojniejszy mężczyzna na Opolszczyźnie mieszka właśnie w naszej gminie? Poznajmy bliżej Filipa Żurawskiego.

I Love Nysa: Pierwszy raz w historii wyborów Misteria Opolszczyzny mamy reprezentanta naszej gminy. Kim jest Filip Żurawski?

Filip Żurawski: Pochodzę z małej miejscowości zwanej Hajduki Nyskie. Ostatnie 7 miesięcy spędziłem za granica a wcześniej występowałem na pozycji bramkarza w piłce nożnej w takich klubach jak Polonia Nysa, Polonia Głubczyce czy Ruch Zdzieszowice. Na początku uprawiałem piłkę siatkową w Szkole Podstawowej nr 3 w Nysie lecz zdecydowałem, że spróbuje swoich sił w innej dyscyplinie i tak dostałem się do Pomologi Proszków gdzie zostałem bramkarzem i osiągnąłem wiele sukcesów z tamtejszą drużyną.

I Love Nysa: Dopiero niedawno wybory misterów stały się naprawdę popularne.  Jak zrodził się pomysł, by startować w wyborach na Mistera Opolszczyzny?

Filip Żurawski: Chciałem spróbować czegoś innego, zdobyć nowe doświadczenia i także nie raz w rodzinie słyszałem, że „Filip ty powinieneś być modelem”. Ja z racji tego iż jestem prostym facetem odmawiałem i się uśmiechałem lecz w pewnym momencie pomyślałam czemu by nie spróbować.

I Love Nysa: Najważniejszy jest finał wyborów, jednak przed wielkim wydarzeniem uczestnicy ćwiczą, biorą udział w szkoleniach, treningach, przymiarkach. Jak obecnie wyglądają przygotowania do wielkiego finału? Były już pierwsze spotkania?

Filip Żurawski: Tak, ostatnio mieliśmy przymiarki garniturów z firmy Pierre Cardin, a także czekają nas liczne próby choreograficzne jak i również sesje zdjęciowe.

I Love Nysa: Wybory Mistera to niewątpliwie wielka przygoda. Czego chciałbyś się nauczyć biorąc udział w tym wydarzeniu?
Filip Żurawski: Chciałbym nauczyć się jak zachowywać się przed kamerą oraz obiektywem aparatu a przede wszystkim doświadczyć niezapomnianej przygody do której będę wracać myślami z uśmiechem.

I Love Nysa: Dlaczego panowie powinni brać udział w wyborach na mistera?
Filip Żurawski: Gdyż jest dużo modelek 😂 a tak na poważnie, to spotkani tam ludzie i profesjonalizm, który widać na każdym kroku zostaną w głowie na całe życie, a zebrana wiedza wielokrotnie wybawi nas z opresji.
Na casting może przyjść każdy, wystarczy trochę odwagi i samozaparcia do spróbowania czegoś nowego.

I Love Nysa: Która z Pan jest Twoją faworytka?
Filip Żurawski: Niestety nie mogę tego ujawnić, lecz niech wie że jej mocno kibicuje!

I Love Nysa: Wygrasz?

Filip Żurawski: Mam mocną konkurencje, lecz dam z siebie wszystko, wyniki poznamy dopiero na Gali Finałowej więc serdecznie zapraszam!

I Love Nysa: Życzymy powodzenia. Dziękujemy za rozmowę!

Filip Żurawski: Dziękuję!

Przeczytaj także artykuł o misskach z Nysy -> Mieszkanki Nysy powalczą o koronę Miss

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.