Śmiało można powiedzieć, że kolejna edycja Pikniku Rodzinnego, który organizowany jest przez stowarzyszenie iLoveNysa okazała się wielkim sukcesem.

Piknik wystartował punktualnie o godzinie 11.00, jednak pogoda a w zasadzie lekki deszczyk dawał o sobie ciągle znać. Z czasem znacznie się wypogodziło, a na teren Parku Miejskiego zaczęły ściągać całe rodziny, mówi Wojciech Zimmerman ze stowarzyszenia iLoveNysa:

 

Były gry, konkursy i mnóstwo zabawy. Najmłodsi oczywiście ochoczo zwiedzali wóz bojowy strażaków z OSP Pakosławice oraz byli pod wrażeniem wielkich baniek mydlanych do których można było zmieścić dorosłą osobę. Ponadto sam Park Miejski z ogromem zieleni i ciszą jest wspaniałą opracą do tego typu wydarzeń. Wszystko to przełożyło się na zadowolenie osób, które zdecydowały się odwiedzić Park Miejski:

 

Następny piknik odbędzie się już 10 lipca na terenie Fortu Wodnego i będzie organizowany wspólnie z Nyskim Domem Kultury. Na piknik będziemy mogli liczyć również na zakończenie wakacji, pod koniec sierpnia.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.