Uczestnicy ,,Nysa Południe Hip Hop Festiwal” pomogą Gracjanowi

Już w niedzielę Nysa stanie się sercem polskiego hip hopu. Nie zabraknie jednak elementu charytatywnego. 

Nysa Południe Hip Hop Festiwal to nie tylko muzyka. Każdy uczestnik wydarzenia będzie miał szansę, by zrobić coś ważnego i pomóc 16 – letniemu Gracjanowi, który walczy z nowotworem. Specjalnie dla chłopca wolontariusze będą kwestować w Hali Nysa.

Podczas niedzielnego wydarzenia uczestnicy będą mogli wrzucać datki do puszek, a także robić przelewy przez dostępny terminal. Zbiórka prowadzona jest przez Fundację w Związku z Rakiem. Obecnie do osiągnięcia celu Gracjanowi brakuje 8 578 złotych.

Przypomnijmy! Młody mieszkaniec Otmuchowa od kilku lat walczy z guzem mózgu. Gracjan przeszedł operacje wycięcia guza, jednak w maju tego roku choroba powróciła. Rodzina chłopca szuka rozwiązań, które pomogą 16 – latkowi.

O radioterapii ani protonoterapii nie ma mowy, ponieważ od poprzednich naświetleń minął zbyt krótki okres. Z tego względu musimy szukać innych rozwiązań. – pisze tato Gracjana

Głównie pieniądze przeznaczane są na oleje konopne, które dzięki kannabinoidom mają lecznicze działanie na układ nerwowy i mózg.

Zbiórka dla Gracjana

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.