„Super W” poszukiwani!

Młodsi i starsi, doświadczeni w akcjach charytatywnych, czy też nie – każdy może stać się wolontariuszem Szlachetnej Paczki i nieść pomoc najbardziej potrzebującym.

„Super W”, czyli wolontariuszy z prawdziwego zdarzenia poszukuje Szlachetna Paczka w Nysie. Chętni, do finału akcji charytatywnej muszą znaleźć najbardziej potrzebujące rodziny w naszym regionie, a następnie stworzyć podarunki, których podopieczni najbardziej potrzebują.

Super W odwiedzają rodziny, które potrzebują pomocy. Są to często samotne matki wychowujące dzieci, rodziny, w których są osoby z niepełnosprawnością, samotni seniorzy. Mamy bardzo dużo takich rodzin do odwiedzenia. Jeśli macie ochotę przyłączyć się do naszego wolontariatu, mieć wpływ na to co dzieje się w Waszym społeczeństwie, to zapraszamy.  – mówi liderka Szlachetnej Paczki w Nysie, Ala Markiewicz.

Aby uszczęśliwić wybrane rodziny, wolontariusze szukają także darczyńców, którzy będą mogli pomoc w zakupie najpotrzebniejszych artykułów. Lista potrzebujących znajdzie się 18 listopada na stronie www.szlachetnapaczka.pl

Finał „Szlachetnej Paczki ” w Nysie już 9 – 10 grudnia. W tych dniach Nysa obchodzić będzie Weekend Cudów.

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.