Przejdą po wybiegu paryskiego Fashion Week 2019

Uczestniczki projektu ,,Piękna i Bestia” pojadą do Paryża, by przejść po najważniejszym wybiegu świata. Paris Fashion Week 2019 stoi przed nimi otworem.

Przed nami 2. edycja projektu ,,Piękna i Bestia” na Dworze Biskupim. Od miesięcy kobiety, które są w trakcie chemioterapii oraz te, które walkę z chorobą mają za sobą, przechodzą piękne metamorfozy. Zmianom towarzyszą sesje zdjęciowe, które już niebawem zobaczymy podczas wielkiego finału.

Zanim jednak panie pokażą się mieszkańcom regionu w strojach od projektantów, przejdą po wybiegu podczas paryskiego Fashion Week. To wielkie wyróżnienie, bo dostęp do tego typu pokazów mody mają wyłącznie najlepsze modelki na świecie.

To już przerosło moje oczekiwania. To ogromne wyróżnienie dla mnie oraz dziewczyn. Nie oczekiwałam takiego odzewu, ale to bardzo pozytywne. Latami czasami pracuje się na taki prestiż. […] Będą nasze bohaterki w strojach projektantów. Na pewno wykorzystamy projekty Elżbiety Dominiak, która ma suknie ślubne i suknie wieczorowe. – mówi organizatorka projektu Monika Wieja – Baczyńska.

Przed uczestniczkami najtrudniejszy etap – organizacja transportu oraz pozyskanie sponsorów, którzy pomogą im finansowo spełnić marzenia o podboju paryskiego wybiegu. Paris Fashion Week 2019 rozpoczyna się już 25 lutego.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.