Nyski Dom Kultury prezentuje wydarzenia w lutym

Kolejny intensywny miesiąc dla Nyskiego Domu Kultury. Na co tym razem warto się wybrać do nyskiego teatru?

Luty już się rozpoczął, więc czas sprawdzić, kiedy wolne wieczory spędzić w Nyskim Domu Kultury. W tym miesiącu przygotowano wydarzenia dla młodszych i starszych mieszkańców naszego regionu. Co przed nami? Sprawdzamy!

Kolejny miesiąc w NDK rozpoczął się kabaretowym show w wykonaniu grupy SMILE oraz koncertem The Cuba Latin Jazz – Music of Buena Vista. W najbliższy weekend przygotowano dla mieszkańców kolejne spotkanie Nyskiego Salonu Literackiego oraz koncert studentów z Nysa Gospel Choir.

W kolejnym tygodniu na scenie Miejskiego Teatru przedstawiony zostanie spektakl ,,Pikantni”. Będzie to okazja, by zobaczyć na żywo takich aktorów jak Anna Mucha czy Barbara Kurdej – Szatan. Od 10 lutego dla dzieci prowadzone będą także ferie. 3. tydzień lutego zakończy się natomiast wydarzeniem dla zakochanych, bowiem w ramach Walentynek NDK zaprasza na koncert operetkowy.

Na koniec w Nyskim Domu Kultury odbędzie się finałowa gala Trytona Nyskiego, podczas której poznamy zasłużoną postać z naszej gminy. Dodatkowo na 23 lutego zaplanowano spektakl ,,Idealna Kobieta”, a na 24 lutego koncert ,,Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy”. Po takich wydarzeniach pozostaje tylko czekać na kolejny miesiąc pełen wydarzeń.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.