Nyski Dom Kultury odwołuje i przenosi wydarzenia

Dopiero po 30 czerwca będą mogły odbyć się pierwsze wydarzenie kulturalne i sportowe. Burmistrz Nysy Kordian Kolbiarz wydał zarządzenie. 

Prawie dwa tygodnie temu Nyski Dom Kultury informował o przesunięciu najbliższych wydarzeń na inne terminy. Decyzja była podyktowana rozprzestrzenianiem się COVID-19. Teraz pracownicy muszą odwołać wydarzenia zaplanowane na nadchodzące 3 miesiące.

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 jesteśmy zmuszeni do przeniesienia najbliższych wydarzeń zaplanowanych w Nyskim Domu Kultury na inne terminy. Codziennie pracujemy nad tym zmianami w kalendarzu. Prosimy o wyrozumiałość. Zrobimy wszystko co tylko jest możliwe, aby po zakończeniu tego trudnego czasu, czekały na Państwa różnorodne wydarzenia kulturalne w naszym mieście. – informuje Marek Kędzierski, dyrektor Nyskiego Domu Kultury

Wydarzenia zostały odwołane zarządzeniem burmistrza Nysy Kordiana Kolbiarza, które udostępniamy poniżej. Zarządzenie dotyczy także wiosennych wydarzeń sportowych.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.