Nyscy tancerze pomagają koleżance

Przyjaźń, wsparcie i ogromne serca, to właśnie pokazują tancerze Wytwórni Działań Kreatywnych. Dzieci i młodzież pomagają koleżance, która straciła wszystko w pożarze.

Po pożarze mieszkania jednej z tancerek Wytwórni Działań Kreatywnych koleżanki i koledzy z grupy nie czekali długo, by pomóc poszkodowanej rodzinie. Następnego dnia od zdarzenia młodzież rozpoczęła zbiórkę ubrań, środków czystości oraz tego co poszkodowanym najbardziej się przyda.

W niedzielę spłonęło mieszkanie jednej z tancerek najstarszej grupy DNA Elite. Jej mama samotnie wychowuje ją i jej dwóch chorych braci. […] Wiele razy organizowaliśmy imprezy charytatywne dla potrzebujących, tym razem jedna z osób która zawsze pomagała na tych imprezach, wylewała siódme poty na scenach, sama potrzebuje pomocy.. więc.. POMAGAMY tym razem jej – piszą tancerz

Tylko przez pierwsze dni do siedziby Wytwórni trafiło tyle worków z ubraniami dla matki, córki i dwóch synów. Inicjatorzy zbiórki wiedzą, że jest to wystarczająca ilość. Wciąż tancerze zbierają poduszki, ręczniki, kołdry, koce oraz środki czystości. Sami jednak zaznaczają, że przyda się każda pomoc.

Każdy może pomóc. Wystarczy dary przynieść do siedziby Wytwórni Działań Kreatywnych, która zlokalizowana jest przy ulica Armii Krajowej 26 w Nysie. Grupa taneczna zbiera także środki na umeblowanie zniszczonego mieszkania oraz wyposażenia pokoju chorych braci.

Dane do przelewu:
Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych JANEK przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Nysie ul. Grodkowska 54 Nr. Konta 51 1050 1490 1000 0023 3221 3897 UWAGA! Z dopiskiem Na ratunek WIKTOR, IGOR DEMYDA

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.