Już po raz czwarty można zgłaszać kandydatury do honorowego wyróżnienia „Mały Tryton Nyski”. Wyróżnienie jest przyznawane dzieciom i młodzieży w 2 kategoriach wiekowych jako wyraz uznania społeczności lokalnej.

Kategorie wiekowe: od 6 do 9 roku życia i od 10 do 15 roku życia. Nagroda przyznawana jest dzieciom i młodzieży zaangażowanym w działalność na rzecz Gminy Nysa: kultura, edukacja, sport, promocja, działalność charytatywna oraz działalność na rzecz społeczności lokalnej. Tego typu wyróżnienie można otrzymać tylko raz.

Kandydatury można zgłaszać do 17 maja 2021 r. Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wyłonionych 5 osób.  Rozdanie nagród odbędzie się podczas uroczystej gali w Bastionie św. Jadwigi 5 czerwca o godz. 16.00.

Kto może zgłaszać kandydatury?

Mogą to zrobić mieszkańcy Gminy Nysa, instytucje, organizacje społeczne, które działają na terenie Gminy Nysa, sołtysi Sołectw Gminy Nysa. Można to zrobić w formie:

 

 

  • listownej na adres Urzędu Miejskiego w Nysie ul. Kolejowa 15, 48-300 Nysa z dopiskiem „Mały Tryton Nyski”,
  • drogą e-mail na adres: nysa@www.nysa.pl
  • składając wniosek do jednej z trzech urn wystawionych w holu (parter) Urzędu Miejskiego w Nysie ul. Kolejowa 15, w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Nysie przy ul. Sukienniczej 2 oraz w Punkcie Informacji Turystycznej na Bastionie św. Jadwigi przy ul. Piastowska 19.

Termin składania propozycji: do 17 maja 2021 r. godz. 15.00.

 

Więcej informacji -> TUTAJ <-

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.