Kabaret „Hrabi” wraca do Nysy. Pierwszy spektakl sprzedany

„Hrabi” to jeden z ulubionych kabaretów mieszkańców Nysy. Komicy do naszego miasta przyjeżdżają co roku, a bilety wyprzedają się w ekspresowym tempie.

Ekspresyjna Joanna Kołaczkowska wraz z Dariuszem Kamysem, Tomaszem Majerem oraz Łukaszem Pietsch to mieszanka wybuchowa tworząca kabaret „Hrabi”. Żarty komików tak bardzo spodobały się mieszkańcom regionu, że z wielkim entuzjazmem goszczą ich co roku na scenie Nyskiego Domu Kultury. Tym razem kabareciarze przyjeżdżają do naszego miasta z programem ” Wady i Waszki”

Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest. MY mamy wady, które dodają nam uroku, czynią nas bardziej interesującymi. Ale ONI mają wady nie do zniesienia. MY nie jesteśmy leniwi, my tylko dostrzegamy, że fajnie jest leżeć na kanapie. To ONI są leniwi. Tak zwyczajnie, w sposób prosty, upierdliwy. Dlatego MY nie mamy wad, MY mamy WASZKI. – czytamy na stronie wydarzenie

Kabaret „Hrabi” odwiedzi Nysę dopiero 8 marca, a już sprzedana została pierwsza pula biletów. Wszystkie wejściówki na spektakl o godzinie 20.00 rozeszły się w ekspresowym tempie. Obecnie organizatorzy sprzedają bilety na show o godzinie 17.00. Z każdym dniem jest ich coraz mniej.

Kup bilet

Zdjęcie – hrabi.pl

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.