Już w niedzielę mieszkańcy Nysy pokażą swoje wielkie serca

Już w niedzielę 51 wolontariuszy będzie kwestować na rzecz wyrównania szans w leczeniu noworodków, w tym zakupu profesjonalnego sprzętu. 14 stycznia każdy z mieszkańców będzie mógł wrzucić datek do puszki i otrzymać czerwone serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Po raz kolejny Nysa włącza się do pomocy i już w niedzielę będzie grać wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. 51 młodych wolontariuszy z legitymacjami i puszkami będzie kwestować w całym mieście. Młodzież będzie można spotkać głównie przy kościołach i sklepach. W zeszłym roku nyski sztab uzbierał ponad 42 tysiące złotych. W tym roku mieszkańcy Nysy będą chcieli pobić gminny rekord.

Tym razem siedziba nyskiego sztabu WOŚP zlokalizowana jest w budynku Inkubatora Przedsiębiorczości. Z tej okazji Agencja Rozwoju Nysy przygotowała wiele atrakcji. Partnerzy będą wykonać bezpłatne masaże, makijażu, a także zabiegi upiększające. Przygotowano również zabawy dla dzieci, pokazy udzielania pierwszej pomocy oraz pokaz samoobrony. W auli Inkubatora zaprezentują się m.in. tancerze z AZS Tanero, nyscy soliści oraz zespół BLACKHAWKS.

26 finał WOŚP w Nysie startuje 14 stycznia i potrwa cały dzień.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.