Jaki film przygotowano na Dyskusyjny Klub Filmowy?

Studenci wybrali film na najbliższy Dyskusyjny Klub Filmowy. Tym razem oglądać i omawiać będą film ,,Winni”.

Aby wybrać się do kina należy wybrać odpowiadający nam repertuar, mieć odpowiednie środki finansowe oraz nierzadko towarzystwo. Studenci mają pomysł jak uniknąć dylematów. Proponują wspólne oglądanie filmu za darmo.

Podczas listopadowego Dyskusyjnego Klubu Filmowego wyświetlony zostanie film ,,Winni”, który od czasu swojej premiery zdobył aż 12 nagród. Wybrane dzieła mają wzbudzać emocje i zachęcać do refleksji. Po każdym seansie jest czas na dyskusje. Rozmowy bardzo często są długie, jednak nie kończą się kłótniami.

Tradycyjnie wydarzenie poprowadzi krytyk filmowy oraz organizator Slot Art Festiwal Andrzej Horyza. Jak zaznaczają studenci, na wydarzenie może przyjść każdy, bez względu na wiek. Podczas minionych spotkać zainteresowani mogli obejrzeć m.in. ,,Wszystko za życie”, ,,Była sobie dziewczyna”, czy ,,Stowarzyszenie Umarłych Poetów”.

Najbliższy Dyskusyjny Klub Filmowy odbędzie się we wtorek (22 października) w sali 1A budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie przy ulicy Chodowieckiego 4. Start o godzinie 18.00.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.