Gala Sylwestrowa w Nyskim Domu Kultury

Nyski Dom Kultury nie zamyka dzisiaj swoich drzwi. W placówce artystycznej pracownicy oraz mieszkańcy Nysy powitają o północy Nowy Rok.

Gala Sylwestrowa to pomysł Nyskiego Domu Kultury na spędzenie ostatniego dnia w roku. Główną atrakcją wieczoru jest JOHANN STRAUSS SHOW – ORCHESTRA & SOLIŚCI & BALLET. Koncert zaprezentuje słuchaczom zebranym na widowni nyskiego teatru najwybitniejsze kompozycje rodziny Straussów. Nie zabraknie walca, balowych sukien oraz muzycznego show orkiestry.

W programie koncertu znajdziemy cudowne walce, zabawne polki w wykonaniu solistów Narodowego Lwowskiego Teatru , Opery i Baletu. Wirtuozerskie arie w wykonaniu Gwiazd oraz nasza piękna dekoracja w połączeniu z choreografią sprawią że spektakl ten będzie niesamowitym przeżyciem. –
zdradza Nyski Dom Kultury

Orkiestra Johann Strauss Show liczy sobie 40 muzyków, którzy już dzisiaj zaprezentują się Nysie. To jednak nie koniec atrakcji. Podczas wydarzenia wylicytowany zostanie złoty pierścionek. Uczestnicy nie zapomną także o wielkim odliczaniu do nowego roku, a także życzeniach noworocznych. Gala Sylwestrowa w NDK rozpoczyna się już o godzinie 20.00.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.