Ceremonia ważenia za nami. W artykule wypowiedzi „Diablo” i „Główki”

Za nami ceremonia ważenia w Urzędzie Miejskim w Nysie. Bokserzy sprawdzili ciężar swojego ciała, a także stanęli twarzą w twarz ze swoimi rywalami. Gala boksy już jutro. 

Sala sesyjna Urzędu Miejskiego pękała w szwach od dziennikarzy oraz bokserów. Silni i muskularni mężczyźni przyjechali do Nysy z różnych stron Polski i Świata. Wszystko po to, by stoczyć walkę na ringu Hali Nysa. Włodarze Nysy oraz organizator gali, Piotr Werner przywitali bokserów, a następnie przyszedł czas na to, na co czekali wszyscy zebrani – ceremonia ważenia.

Choć jutro może polać się krew, to dzisiejsza uroczystość odbyła się w przyjaznej atmosferze. Jednak postanowiliśmy dowiedzieć się, w jakiej formie jest Krzysztof „Diablo” Włodarczyk i czy już teraz liczy na wygraną?

Jak dodaje pięściarz, prawdopodobnie kiedyś już był w Nysie przejazdem. Natomiast Krzysztof „Główka” Głowacki w naszym mieście jest po raz pierwszy.

– wyjaśnia Krzysztof „Główka” Głowacki. Bokserzy nie widzieli jeszcze Hali Nysa. Z obiektem zapoznają się dopiero jutro. Gala Boksu „Twierdza Nysa” już jutro od 19.00 w Hali Widowiskowo – Sportowej przy ulicy Sudeckiej.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.