Nysa stała się placem budowy

Tak jak w wielkich miastach w Nysie pojawiają się potężne maszyny. W centrum miasta stanął „żuraw”.

Coraz więcej inwestycji przybywa w centrum Nysy. To oznacza, że coraz więcej ulic jest wyłączonych z ruchu drogowego. Dla kierowców nieprzejezdna jest ulica Wrocławska oraz Piastowska. Prace budowlane widać na terenie galerii Dekada, a Galeria Nyska już w tym roku będzie oddana do użytku.

Burmistrz Nysy Kordian Kolbiarz w jednym z wywiadów przyznał, że chciałby, aby Nysy stała się dużym placem budowy. Patrząc na obecne remonty, nie da się ukryć, że plan jest realizowany. Zmiany są już widoczne, a towarzyszą im ogromne maszyny. Tak jest m.in. na terenie Dekady.

Od kilku dni mamy ”żuraw” na budowie, czyli ogromną maszynę. Urządzenie, które faktycznie pokazuje jaki jest rozmach i jakie jest tempo inwestycji. Kibicuje wykonawcy, aby jak najszybciej oddał obiekt do użytku, by mieszkańcy Nysy i nie tylko mogli robić zakupy w tym nowoczesnym i bezpiecznym obiekcie. Przypomnę, że czekamy od 10 lat. – mówi burmistrz Nysa Kordian Kolbiarz

Przed Nysą kolejne zmiany. 1 kwietnia zostanie wyłączona z ruchu drogowego ulica Celna, a następnie rynek i ulica Kolejowa. W planach jest także budowa Centrum Przesiadkowego. Po zakończonych pracach nasze miasto będzie wyglądać zdecydowanie inaczej.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.