Jakie sklepy pojawią się w galerii Dekada?

Spółka Dekada przedstawia kilkanaście firm, które znajdą się w galerii. Niektóre z nich są dobrze znane mieszkańcom Nysy.

Według zapewnień inwestora galeria Dekada ma przyjąć pierwszych klientów pod koniec roku 2020. Na razie na terenie spółki widzimy odkopane mury 100 – letnich kamienic. Na ich miejscu ma powstać 70 sklepów, lokali usługowych oraz gastronomicznych. Nie zabraknie także rozrywki w postaci m.in. kina.

70 % pomieszczeń w planowanej galerii jest już wykupionych. Znamy już część firm, które pojawią się w obiekcie handlowo – usługowym. Umowy najmu w Dekadzie podpisali już liderzy w swoich sektorach, m.in. Empik, RTV Euro AGD, Rossmann, a także CCC, Quiosque, Big Star, Diverse, Vistula oraz Wólczanka.

Klienci zrobią zakupy również w takich sklepach jak 4F, Martes Sport i 50 style. Biżuterię oraz zegarki będzie można kupić w Swiss, Yes oraz Briju. W galerii znajdą się również sklepu, które mieszkańcy Nysy już poznali w swoim mieście, czyli Pepco oraz KiK.

– Chcemy, aby galeria zaspokajała wszystkie potrzeby zakupowe mieszkańców Nysy i regionu. Lokalizacja, oferta i format centrum sprawiają, że obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony najemców, ale zależy nam także na tym, aby w ofercie nie zabrakło lokalnych przedsiębiorców, czy to prowadzących sklepy franczyzowe, czy punkty handlowo-usługowe lub gastronomiczne. Chcemy oddać do ich dyspozycji część powierzchni handlowej, aby mogli prowadzić tu swoją działalność, rozwijać się i zyskać nowych klientów – mówi Wojciech Nowakowski, Dyrektor ds. Rozwoju i Komercjalizacji Dekada S.A

Jakie jeszcze firmy znajdą się w galerii Dekada? Tego dowiemy się wkrótce. Obecnie na terenie spółki pracują archeolodzy.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.