#OdZakrystii oraz EUROwizje to dwie premierowe propozycje TVP3 Opole w wiosennej ramówce stacji. Stała oferta programowa publicznego nadawcy w naszym regionie liczy blisko 20 pozycji. Wśród nich wiele realizacji na żywo.

Wiosną TVP3 Opole nadal pracować będzie aktywnie na polu informacyjnym. – Dla naszych widzów mamy 5 wydań Kuriera Opolskiego dziennie od poniedziałku do piątku i po 2 dziennie w soboty i niedziele. Pierwszy z serwisów informacyjnych nadawać będziemy już o 7:30 – mówi Łukasz Strząbała, sekretarz programowy TVP3 Opole. – W naszym porannym paśmie znajdzie się również „O!polskie o poranku”, prognoza pogody a także „Rozmowa na dzień dobry” – wylicza.

Po zimowej przerwie na ekrany wróci cykl znany z 2018 roku – „O!polskie na żywo”. – Wspólnie z Anną Święcicką odwiedzimy kolejne urokliwe zakątki Opolszczyzny gdzie zawsze czekają na nas ludzie z pasją i doskonałe, lokalne jedzenie – mówi Jakub Biel, prowadzący program. – Ten program to solidna porcja pozytywnej energii. Godzinna realizacja na żywo, w plenerze, owszem jest wymagająca ale daje też dużo satysfakcji – podkreśla. 

– Dokładamy starań aby wraz z każdą ramówką przygotować dla widzów zupełnie nowe formaty. Tak będzie również tej wiosny. Z autorskim programem rusza Tomasz Gdula. „EUROwizje dedykowane będą tematyce europejskiej. Z kolei Tomasz Ciecierski wspólnie z księżmi – Markiem Lisem, Waldemarem Klingerem i Mateuszem Buczmą tworzą redakcję programu „#OdZakrystii”. W obu przypadkach mówimy o publicystyce na wysokim poziomie merytorycznym i nowoczesnej realizacji. – mówi Mateusz Magdziarz, dyrektor i redaktor naczelny TVP3 Opole.  – Nie boję się powiedzieć, że po 3 latach osiągnęliśmy wysoki, wyśrubowany wręcz wskaźnik produkcji. Ośrodek pracuje na pełnych obrotach – podkreśla Magdziarz.

Wśród 18 propozycji programowych, które nie zostały wymienione wcześniej a które będzie można wiosną zobaczyć w TVP3 Opole są jeszcze: „Sport Opolski” i „Sport Opolski Extra”, „Strefa Kultury”, „Oblicza Wiary”, „Za kierownicą”, „Agrokurier”, „Studencki Kwadrans”, „W centrum uwagi”, Z brzytwą na gardle”, „Rozmowa dnia”, „Zakładka”, „Ludzie.Sprawy. Historie”. W każdą niedzielę o 9:00 TVP3 Opole transmituje też Mszę Świętą. 

Zobacz spot promujący wiosenną ramówkę TVP3 Opole

Fb: https://pl-pl.facebook.com/tvpopole/videos/392226818177205/

Yt: https://youtu.be/cebweP3ftY8

Tt: https://twitter.com/i/status/1102267051207467008

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.