Jedna z najlepszych polskich uczelni – Akademia WSB z Dąbrowy Górniczej dołączyła do grona uczelni współpracujących z ECES Vademecum (obok GWSH i WSTH). Jest to szkoła wyższa, która jest uprawniona do nadawania stopnia doktora habilitowanego, a także doktora w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości, pedagogiki oraz nauki  o bezpieczeństwie.

Akademia WSB uplasowała się na 6 miejscu w Polsce wg najnowszego Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2020. Posiada także 2 międzynarodowe akredytacje: CEEMAN IQA – jedną z najbardziej prestiżowych i cenionych akredytacji w obszarze edukacji menedżerskiej oraz akredytację EUR-ACE® Label przyznaną przez Komisję Akredytacyjną Uczelni Technicznych (KAUT).

Na mocy umowy pomiędzy Akademią WSB oraz ECES Vademecum – będzie w Nysie 26 kierunków oświatowych studiów podyplomowych. Dzięki temu będzie można studiować na miejscu takie kierunki jak: Neurologopedia, Surdologopedia, Arteterapia, Język angielski w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, Rytmika i taniec w wychowaniu muzyczno – ruchowym dzieci, Tutoring i mentoring w edukacji i biznesie oraz pozostałe popularne do tej pory kierunki.

W przyszłym roku planowane jest uruchomienie studiów podyplomowych w Nysie – Executive MBA, które będą skierowane do kadry zarządzającej, która poszukuje nowych i praktycznych rozwiązań w obszarze budowania i realizowania strategii firmy.

Dzięki tej współpracy można uczestniczyć w Tygodniu Bezpłatnych Szkoleń, które organizowane jest 12-19 czerwca. Inicjatywa ta powstała po to, by podnieść kompetencje i rozwinąć umiejętności chętnym osobom. Szkolenia są oparte na praktycznej wiedzy ekspertów z Akademii WSB i będą prowadzone w formie webinariów, dlatego będzie można wziąć w nich udział z każdego miejsca, które posiada dostęp do internetu. Na życzenie będzie można uzyskać certyfikat uczestnictwa, które będą do odebrania w ECES Vademecum w Nysie. Webinaria są całkowicie bezpłatne.

Jednym z prelegentów będzie dr Mateusz Grzesiak – znany psycholog, który prawie od 20 lat szkoli ludzi w 7 językach. Wystąpi on ze szkoleniem pt. „Umiejętności miękkie jako najważniejsze kompetencje postpandemicznego świata”.

To tylko jedno  wielu szkoleń, w których będzie można uczestniczyć, zapraszamy do udziału poprzez zapisy na stronie:  www.poznanska.nysa.pl w zakładce Tydzień Bezpłatnych Szkoleń AWSB.

/Fot. wsb.edu.pl

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.