Studenci PWSZ pokażą jak skutecznie spalać kalorie

Każdy mieszkaniec Nysy bez względu na wiek i płeć może rozpocząć jesienne zrzucanie kilogramów ze studentami Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie. Już w środę (8.11) w hali sportowej przy ulicy Głuchołaskiej odbędzie się wspólna walka o piękne sylwetki.

Choć za oknami coraz zimniej, pogoda nie powinna stać nam na przeszkodzie w dążeniu do pięknej sylwetki.  Żacy z kierunku psychofizycznego kształtowania człowieka oraz dietetyki PWSZ pokażą, że spalać zbędne kilogramy można podczas każdej pory roku. Przed nami czwarta edycja Fit Maratonu, w trakcie którego tradycyjnie przyszli trenerzy personalni wyleją siódme poty z uczestników wydarzenia. Co więcej, dietetycy przedstawią zdrowe alternatywy naszych ulubionych przekąsek.

Maraton jest dla studentów i mieszkańców Nysy. Nie trzeba się wcześniej zapisywać, a co ważne wydarzenie jest bezpłatne – mówi współorganizatorka IV Fit Maratonu, Jagoda Kłębek.

IV Fit Maraton startuje w środę (8.11) o godzinie 16.30 w hali sportowej przy ulicy Głuchołaskiej. Jak zapewniają organizatorzy, każdy poradzi sobie z ćwiczeniami.

 

 

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.