Mimo przerwy w nauce, nauczyciele oraz uczniowie Carolinum przygotowali odbywającą się co roku galę Super Carola. Wiemy do kogo trafiła statuetka.

Robert Rybotycki zwycięzcą tegorocznej gali Super Carola 2019. Na wynik kapituły przyczynił się dorobek sukcesów abiturienta. A jest się czym pochwalić. Robert był przewodniczącym szkoły oraz radnym Młodzieżowej Rady Miasta. Na jego koncie zmazał się także tytuł finalisty etapu centralnego i okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Jak sam dodaje, gdyby miał jeszcze szansę, „powalczyłby” z Olimpiadą Biologiczną.

Zwycięzca statuetki kończy swoją przygodę z Carolinum, która trwała od gimnazjum do liceum i rozpoczyna kolejną ścieżkę edukacyjną. W planach są studia na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku geografia. Pozostanie jednak sentyment do nyskiej szkoły i rady dla młodszych kolegów.

Życzę przede wszystkim dużo wytrwałości w nauce, dużo zdrowia, bo ono zawsze się przydaje i dążenia do swoich marzeń.– mówi Robert Rybotycki

Czy po doświadczeniach w Radzie Młodzieżowej Robert planuje przyszłość samorządowca? Maturzysta zdradził nam, że nie wyklucza takiej możliwości, ale bardziej w kierunku Samorządu Studenckiego.

Trzymamy kciuki!

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.