PWSZ rozpoczęła rekrutacje

Od poniedziałku trwa rekrutacja na kierunki studiów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie. Tym razem pod hasłem ,,Spełniamy Twoje marzenia”. Co kandydatom proponuje uczelnia? 

Gdy studenci uczestniczą w zajęciach online, kandydaci na studia mogą już się rekrutować. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie już od poniedziałku przyjmuje zgłoszenia od potencjalnych żaków. Kandydaci mogą zarejestrować się elektronicznie, a dokumenty donieść do 27.08.2020 r.

Kandydaci do wyboru mają 12 kierunków. Niektóre z nich mają szanse otworzyć się od nowego roku akademickiego dla przyszłych magistrów.

STUDIA I STOPNIA INŻYNIERSKIE: architektura, informatyka, zarządzanie i inżynieria produkcji

STUDIA II STOPNIA MAGISTERSKIE: bezpieczeństwo wewnętrzne, pielęgniarstwo, kosmetologia*, zarządzanie i inżynieria produkcji* /*po uzyskaniu zgody MNiSW/

STUDIA LICENCJACKIE: bezpieczeństwo wewnętrzne, dietetyka, filologia angielska, filologia germańska, finanse i rachunkowość, jazz i muzyka estradowa, kosmetologia, pielęgniarstwo, psychofizyczne kształtowanie człowieka, ratownictwo medyczne.

Jak co roku, rekrutacja odbywał się w kilku etapach, po których weryfikowane są zgłoszenia i  przyjmowani zainteresowani studiami. W tym roku harmonogram zapisów wygląda następująco: do 27.08.2020 r. (I etap rekrutacji), do 22.09.2020 r. (II etap) oraz do 16.10.2020 r. (III etap).

Wszelkie informacje dla kandydatów na studia znajdują się na stronie internetowej www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.