Jednodniowe warsztaty psich sztuczek  odbędą się 10 kwietnia i będą podzielone na część teoretyczną i praktyczną, z których cały dochód zostanie przeznaczony na Nyskie Pogotowie Opiekuńczo-Adopcyjne dla Zwierząt ”ŁAPA”.

Dla kogo?
Dla każdego! Odpowiednio dobrane sztuczki może ćwiczyć pies w każdym wieku ;D

W części teoretycznej zostaną omówione podstawowe zagadnienia z zakresu sztuczek:
-jakie są zalety nauki sztuczek
-stymulacja umysłowa- dlaczego jest tak ważna?
-metody nauki sztuczek
– jak planować sesje treningowe

Część praktyczna będzie składała się z indywidualnych wejść z psami (dwa w ciągu dnia), podczas których będziemy pracować nad różnymi sztuczkami ( turlaj się, zdechł pies, proś, wstydź się, ukłon i wiele innych, w zależności od umiejętności Waszych pupili) lub będzie można spróbować ćwiczeń na sprzęcie rehabilitacyjnym, które poprawiają muskulaturę psa, jego koordynację ruchową oraz balans.

Zapraszamy zarówno uczestników z psami jak i obserwatorów. Liczba miejsc ograniczona! (max 10 osób z psami)
Uczestnik z psem 35zł
Obserwator 15zł

Warsztaty odbędą się na ogrodzonym placu przy przychodni weterynaryjnej Arka ul. Szczecińska 8, jeśli pogoda będzie kiepska to przenisiemy sie pod dach 🙂 .
Na miejscu kawa herbata, napoje i drobny poczęstunek.

Pomiędzy ćwiczeniami psy powinny przebywać w klatkach lub w innym miejscu oddalonym od terenu przeznaczonego do ćwiczeń.

Zgłoszenia można wysyłać na adres iboron@onet.pl, w treści proszę wpisać imię i nazwisko oraz wiek i rasę psa. O wpisaniu na listę decyduje kolejność wpłat ( zaliczka 20zł).

Podane ceny są cenami minimalnymi, jeśli ktoś może i chce wpłacić więcej, aby wesprzeć zwierzaki z naszego Stowarzyszenia to zachęcamy! Nasi psi i koci podopieczni na pewno będą wdzięczni za wsparcie 🙂

Warsztaty poprowadzi Iza Boroń – działaczka nyskiej ŁAPY, a prywatnie posiadaczka 4-letniej Luny , studentka finansów i rachunkowości.
Więcej o Izie i Lunie
BLOG: www.okiemsznaucera.blogspot.com
YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCB7KsPUq9kAXOuV_71uVD2Q

więcej informacji: 665 675 263

Przypominamy, że każdy odpowiada za siebie i swojego psa. Za ewentualne szkody spowodowane przez psa odpowiada opiekun. Wszelkie roszczenia wzajemne powstałe w trakcie trwania warsztatów rozwiązywane będą zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa.

Psy uczestniczące w warsztatach muszą być przynajmniej odrobinę ogarnięte przez właścicieli w zakresie posłuszeństwa użytkowego. Prowadzący zastrzega sobie możliwość odmówienia pracy z psem który jest zupełnie poza kontrolą właściciela podczas wykonywania ćwiczeń.

źródło: Pogotowie Opiekuńczo-Adopcyjne dla Zwierząt ”ŁAPA”

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.