Eksperci z opolskiego ZUS zachęcają do udziału w bezpłatnych szkoleniach on-line. Wystarczy dostęp do Internetu, a bez wychodzenia z domu i limitu uczestników możesz skorzystać z fachowej wiedzy doradców.

Oferta szkoleniowa ZUS na kwiecień i maj jest bogata. Ulga na Start, Mały ZUS plus, preferencyjne składki czyli ABC płatnika składek. Ponadto obsługa programu Płatnik, wszystko o zasiłku chorobowym, bądź kiedy najkorzystniej przejść na emeryturę. To tylko część zagadnień, z których chce edukować ZUS w regionie.

Szkolenia będą się odbywały na platformie Cisco Webex Meeting. Przy zgłaszaniu się na szkolenia trzeba podać swój adres mailowy, na który w dniu spotkania wyślemy link do wydarzenia, datę i temat webinarium oraz numer telefonu do kontaktu – Sebastian Szczurek, regionalny rzecznik prasowy ZUS.

Pierwsze szkolenia ruszają już za kilka dni. Szczegółowy harmonogram spotkań z ekspertami ZUS w kwietniu i w maju można znaleźć TUTAJ.

Żeby skorzystać z konkretnego szkolenia wystarczy napisać na adres mailowy szkolenie.opole@zus.pl lub zadzwonić pod numer 77 45 11 623.

Najbliższe szkolenie już w czwartek 22 kwietnia, a będzie dotyczyło obsługi programu Płatnik. Szkolenie adresowane jest dla osób rozpoczynąjących pracę z tym programem.
Podczas szkolenia uczestnicy będą poznawać główne funkcje programu m.in:

  1. Obsługa kartoteki płatnika składek,
  2. Obsługa kartoteki osoby ubezpieczonej,
  3. Tworzenie dokumentów ubezpieczeniowych – zgłoszeniowych oraz rozliczeniowych,
  4. Tworzenie zestawu dokumentów,
  5. Ustawienia programu oraz przekazu elektronicznego.

Szkolenie będzie prowadzone między godz. 9:00 a 14:00.

Napisz, zadzwoń, dowiedz się!

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.