Książkomat i wrzutnia dostępne 24 h na dobę. Oddanie książki nie mogło być łatwiejsze

Nowoczesne rozwiązania w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie. W prosty sposób studenci będą mogli wypożyczać i oddawać książki z uczelnianej biblioteki. 

Po co marnować czas na szukanie książek na regałach lub czekanie w kolejce, by ją oddać? Teraz zamiast wypełniać formalności na trzecim piętrze budynku A Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie, żacy będą mogli odebrać książki już na parterze. Wszystko dzięki książkomatowi i wrzutni.

Nowe urządzenia są samoobsługowe. Książkomat wyposażony jest w czterdzieści trzy zamykane skrytki oraz ekran dotykowy. Materiały drukowane można zamawiać online przez całą dobę. Załadunek książkomatu odbywa się raz dziennie od poniedziałku do piątku. Zamówienia złożone do godziny 12:30 można odebrać już o 13:00.

Zakup zewnętrznej wrzutni mechanicznej z kolei pozwoli użytkownikom na zwrot pozycji o dowolnej porze dnia i nocy. Do obsługi książkomatu potrzebna jest Elektroniczna Legitymacja Studencka lub legitymacja biblioteczna. Urządzenia znajdują się w budynku A PWSZ w Nysie przy ul. Chodowieckiego 4 przy wejściu głównym.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.