Filmy, quizy, konkurencje. Uczniowie Carolinum spędzą noc w szkole

Harry Potter, Władca Pierścieni, a może Gwiezdne Wojny? Co tym razem oglądać będą uczniowie Carolinum podczas Nocy Filmowej?

Spędzić całą noc w szkole? Na to nie może pozwolić sobie każdy, więc uczniowie Carolinum chętnie korzystają z okazji spędzenia czasu w szkole po zmroku. Noc Filmowa to już kultowe wydarzenie, które odbywa się regularnie w murach placówki. Co tym razem zostanie wyświetlone na wielkim ekranie?

Podczas poprzednich edycji carolońska młodzież oglądała już takie hity jak Piraci z Karaibów, czy Gwiezdne Wojny. Czy nowi uczniowie wrócą do tych filmów? Obecnie trwa dyskusja na temat wybory repertuaru. – Zanim jednak zaproponujecie jakąkolwiek formułę, zastanówcie się, czy ma szansę zgromadzić więcej niż 5 osób – informują nauczyciele.

Wśród propozycji uczniów na razie dominuje cykl filmów o młodym czarodzieju, czyli Harrym Potterze. Na liście znalazła się także saga Zmierzch. Dzisiaj mamy poznać ostateczną decyzję dyrekcji, która przedstawi repertuar na 28 lutego.

Noc Filmowa w Carolinum to jednak nie tylko filmy. Nauczyciele pod tematykę wydarzenie przygotowują quizy oraz rywalizacje sprawnościowe. Konkurencje z poprzednich edycji można obejrzeć na kanale szkoły na You Tube.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.