Bioagra SA przeprowadziła kolejną regionalną akcję wspierającą walkę z koronawirusem skierowaną do placówek oświatowych z gminy i powiatu nyskiego. Firma dostarczyła bezpłatnie blisko dwa i pół tysiąca litrów płynu Dezpower do dezynfekcji rąk i powierzchni.

Inicjatywa Bioagry objęła kilkadziesiąt placówek oświatowych, w których uczy się prawie 10 tysięcy dzieci i młodzieży oraz pracuje ponad 1300 osób. Są to szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, ośrodki szkolno-wychowawcze oraz zespoły szkolne i szkolno-przedszkolne. Do placówek trafiło prawie dwa i pół tysiąca litrów płynu Dezpower do dezynfekcji rąk i powierzchni, który skutecznie niszczy koronawirusa SARS-CoV-2.

– Dostarczyliśmy płyn w małych pojemnikach 250 ml z atomizerem i w dużych kilkunastolitrowych do dystrybutorów i użycia do dezynfekcji powierzchni – mówi Mirosław Obarski z Bioagra SA. – Płyn powstaje z najwyższej jakości etanolu i najlepszych dostępnych na rynku europejskim dodatków zapachowych.

Obecna akcja to kolejne działanie spółki skierowane do sektora edukacyjnego. W czerwcu i sierpniu br. firma rozwiozła kilkaset litrów płynów do dezynfekcji do publicznych i niepublicznych przedszkoli i żłobków.

W kwietnia br. Bioagra przekazała też bezpłatnie 7 tys. litrów płynu Dezpower nyskiemu samorządowi, szpitalowi zakaźnemu w Nysie i Głuchołazach oraz jednostkom medycznym, straży pożarnej czy kościołom.

Więcej: https://bioagra.pl/products/plyn-do-dezynfekcji/

 


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.