W Nysie ogłoszono alarm dla jednostek Policji

Każde zgłoszenie dotyczące zamiarów targnięcia się na swoje życie funkcjonariusze traktują bardzo poważnie. I w tym przypadku wszystkie siły zostały zaangażowane w ratowanie życia. 

Informację o zaginięciu 32-latka, nyscy policjanci otrzymali w sobotę około godziny 21:00. To wtedy zaniepokojona rodzina zaalarmowała służby ratownicze. Z przekazanych przez bliskich informacji wynikało, że młody mężczyzna przesłał wiadomość sms. Z treści wynikało, że chce się targnąć na swoje życie.

Natychmiast w działania zaangażowano wszystkich policjantów będących w służbie. Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nysie nadkom. Janusz Mormul ogłosił również alarm dla nyskiej jednostki oraz komisariatów podległych. Funkcjonariusze sprawdzili dworce, przystanki autobusowe oraz szpitale. Sprawdzili również parki, bunkry oraz tereny zalesione.

Po kilku godzinach – około godziny 3.30 w nocy – mężczyznę odnaleźli głuchołascy policjanci. Znajdował się on na terenie leśnym przy Szlaku Eichendorffa w Nysie. 32-latek został przekazany pod opiekę lekarską. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.