9 stycznia o 20.30 na Hali Nysa rozegrał się mecz 20.kolejki Plus Ligi między Stalą Nysa a Jastrzębskim Węglem. Pierwszy set należał do rywali, jednak w późniejszych setach nasza drużyna stanęła na nogi i w pięknym stylu wygrała 3 kolejne, zdobywając 3 punkty na swoje konto. Mecz dostarczył kibicom wielu emocji i zakończył się wynikiem 3-1 dla nyskiej drużyny.

Radość była tym większa, bo przeciwnik to mocna drużyna, która obecnie plasuje się na drugim miejscu w tabeli Plus Ligi.

Fot: Volleyball Photography

MVP Spotkania został przyjmujący Stali Łukasz Łapszyński

Transmisję meczu można było oglądać na Polsat Sport lub Ipli. Niestety z powodu obostrzeń kibice nadal nie mają wstępu na hale sportowe, dlatego pozostaje kibicowanie przed telewizorem.

Kolejny mecz już 14.01 z drużyną Indykpol AZS Olsztyn – transmisja o 17.30 w Polsat Sport. Kibicujemy!

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.