Loża VIP za milion złotych

IMG_3120

Jak budować to z rozmachem – z takiego założenia wychodzą nyscy włodarze, bowiem w projekcie hali sportowej przy ulicy Sudeckiej projektuje się właśnie lożę dla VIPów, która ma pochłonąć około miliona złotych.

Budowa hali idzie z każdym dniem do przodu, a efekty widać już gołym okiem. Na ukończeniu jest parking, a mury pną się w górę. Jak się okazuje oprócz zwykłych miejsc dla widowni nyskiej areny, powstanie również specjalna loża, na którą trzeba będzie wydać dodatkowo milion złotych. Zdaniem burmistrza Kordiana Kolbiarza takie posunięcie pomoże w ściągnięciu sponsorów:

 

3 tysiące miejsc siedzących na trybunach ma zagwarantować, że imprezy będą się zwracać i na siebie zarabiać. Przez lata o hali w Nysie tylko się mówiło, a dziś się ją buduje, bowiem jest to także niezbędny element w walce o PlusLidze, dla siatkarzy. Obecna hala przy Głuchołaskiej niestety nie spełniała wielu wymogów stawianych przed sportem w XXI wieku, a największym mankamentem była niemożliwość prowadzenia odpowiedniej transmisji telewizyjnej i stosunkowo niski sufit.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.