Walka bokserska w nowej hali

W pierwszej połowie lutego w Hali Widowiskowo – Sportowej odbędzie się gala bokserska. Organizatorzy mają za sobą ponad 120 tego typu wydarzeń, więc zapewniają, że walka będzie jednym z najważszejszych nyskich eventów w 2018 roku.

Jakie wydarzenia odbędą się w Hali Widowiskowo -Sportowej przy ulicy Sudeckiej po jej otwarciu? To pytanie zadają sobie mieszkańcy Nysy, którzy liczą nie tylko na sportowe emocje. Jednym z ważniejszych eventów ma być gala bokserska. Na ringu pojawią się gwiazdy boksu oraz lokalni zawodnicy.

– mówi Piotr Werner, promotor bokserski. Przed wydarzeniem organizatorzy wybiorą miss Nysy. Najpiękniejsze dziewczęta z naszej gminy będą upiększać galę transmitowaną w całem kraju.

Gala bokserska może być szansą na przyciągnięcie do Nysy organizatorów prestiżowych wydarzeń. Jak się okazuje, promotor bokserski zna już takie przypadki.

 

– dodaje Piotr Werner. Bilety na galę dostępne będą już 10 grudnia, a nabyć jebędzie można drogą internetową oraz w hali przy ulicy Sudeckiej. Jak zapewniają organizatorzy , gala boksu prawdopodobnie odbędzie się 10 lutego. Dzień wcześniej mieszkańcy regionu będą mogli być świadkami uroczystej ceremoni ważenia.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.