Stal Nysa ma nowego trenera

Znamy nazwisko nowego trenera Stali Nysa. Jest nim obecny mistrz 1 ligi. Czy dzięki zmianom nyska drużyna zostanie poprowadzona do zwycięstwa?

Siatkarze Stali Nysa wejdą w nowy sezon z wieloma zmianami. W ostatnim miesiącu doszło do roszad w składzie naszej drużyny. Jedni sportowcy musieli pożegnać się z barwami Stali, inni otrzymali zielone światło do wstąpienia do grupy. Największą jednak zmianą będzie wprowadzenie na boisko nowego trenera. Został nim Krzysztof Stelmach.

Olimpijczyk z Atlanty, 274-krotny reprezentant Polski – człowiek, którego sylwetki nie trzeba nikomu przedstawiać poprowadzi Stal w sezonie 2018/2019! Jako zawodnik wielokrotny Mistrz Polski, zdobywca Pucharu Polski, MVP Pucharu Polski 2006! W latach 1991-2005 nieprzerwanie reprezentujący włoskie kluby. – tak swojego nowego trenera przedstawia Stal Nysa

Co więcej Krzysztof Stelmach był mistrzem Europy 2009 jako asystent trenera Daniela Castellaniego z reprezentacją Polski.️ Obecnie jest mistrzem 1 ligi z AZS Częstochowa SSA!

W ostatnim sezonie trenerem stalowców był Piotr Łuka. W związku z brakiem sportowych osiągnięć zarząd postanowił przeprowadzić zmiany, które poprowadzą drużynę do zwycięstwa. Trzymamy kciuki!

Podobne Posty

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.