FC Barcelona w Hali Nysa

Futsal Masters już w sierpniu w Hali Nysa. Wydarzenie dla fanów sportu może być interesujące, tym bardziej, że zobaczymy między innymi drużynę FC Barcelona. 

Hala Nysa ma zapewnić mieszkańcom regionu nie tylko siatkarskie emocje. Obok koncertów, kabaretów oraz food trucków znajdzie się także miejsce dla piłkarzy. Na boisku nowoczesnego obiektu zobaczymy m.in. zawodników z Czech, Finlandii, Hiszpanii, która reprezentowana będzie przez drużynę FC Barcelona.

Jak wie każdy miłośnik sportu FC Barcelona to nie tylko piłka nożna, a także koszykówka, czy piłka halowa. W Nysie zobaczymy reprezentantów tej ostatniej dyscypliny już podczas wakacji. W urzędzie Miejskim w Nysie zostało podpisane porozumienia w sprawie organizacji czwartej edycji turnieju Futsal Masters.

– mówi Sebastian Bednarz, prezes stowarzyszenia K.S. Orzeł Futsal i dodaje, że FC Barcelona pierwszy raz na Futsal Masters pojawiła się dopiero w tamtym roku. W Nysie sportowcy pokarzą swoje umiejętności już 29 sierpnia. Turniej w Hali Nysa potrwa do 1 września.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.