Gala Boksu „Twierdza Nysa” oczami bokserów

To jedno z największych sportowych wydarzeń z naszym mieście w ostatnich latach. Mowa o Gali Boksu ” Twierdza Nysa”, która w zeszłą śobotę przyciągnęła do Hali Nysa tłumy widzów. Co o wydarzeniu mówią bokserzy?

Tysiące widzów w Hali Nysa oraz przed telewizorami oglądało Galę Boksu „Twierdza Nysa”. I choć walki kończyły się dość szybko i cała impreza nie trwała do północy to i tak, tak dużych emocji sportowych w naszym mieście od dawna nie było. Z samego pobytu w Nysie są zadowoleni gwiazdy świata boksu.

– mówi Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. Bokser podziękował także nyskiej widowni za doping i w skali od 1 do 10, dał mieszkańcom Nysy 15 punktów za duże wsparcie. Jeszcze czuje się w miarę silny i w miarę możliwości przyłożyć komuś, więc ta walka nie jest ostatnią walką – dodaje Diablo.

– mówi Krzysztof „Główka” Głowacki. Dla Hali Nysa takie wydarzenie to duża szansa na rozpromowanie obiektu w cały kraju. Jak zdradzał podczas pierwszej konferencji organizator gali, Piotr Werner po gali boksu w inny mieście, kalendarz lokalnej hali zapełnił się na cały rok. Czy tak będzie i w Nysie?

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.