Poprzyj projekt jednym podpisem

Mieszkańcy regionu mogą złożyć swój podpis pod projektem zwiększenia dofinansowania systemu opieki zdrowotnej dla Województwa Opolskiego w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Nysie

Protest dyrektorów szpitali oraz starostów z Województwa Opolskie trwa już prawie miesiąc. Na placówkach powiewają protestacyjne banery, a poprzeć projekt sojuszników może każdy mieszkaniec regionu. Przypomnijmy, opolska służba zdrowia otrzymuje 2,4% kosztów świadczeń NFZ w skali całego kraju. Natomiast w rzeczywistości na opłacenie leczenia potrzeba 2,6% z całego funduszu. Z tym nie zgadzają się samorządowcy i walczą i zmiany.

– mówił podczas spotkania samorządowców i lekarzy, członek zarządu Powiatu, Daniel Palimąka. Zebrani podpisali porozumienie i tym samym rozpoczęła się walka o zdrowie mieszkańców Opolszczyzny. Swój głos poparcia mogą oddać także mieszkańcy podpisując się pod projektem zwiększenia dofinansowania systemu opieki zdrowotnej dla Województwa Opolskiego w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Nysie.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.