Pojedź na sobotni mecz autobusem

MZK na czas meczów naszych stalowców uruchamia specjalne linie autobusowe, które mają zawieść kibiców na ulicę Sudecką. Po meczu autobusem można także wrócić do domu. 

Gdyby każdy kibic miał przyjechać na sobotni mecz Stali Nysa vs Krispol Września autem to zrodziłby się poważny problem z parkingami w pobliżu obiektu. Parking Hali Nysa pomieści jedynie 290 samochodów, dlatego organizatorzy zalecają podróż autobusem lub przyjście na wydarzenie pieszo.

Pomóc w dotarciu na mecz ma specjalna linia autobusowa Miejskiego Zakładu Komunikacji w Nysie. Autobus rozpoczyna swój kurs po godzinie 16.00 na pętli przy ulicy Alei Wojska Polskiego. Podróżujący pro przyjeździe na miejsce będą mieli jeszcze czas, by na spokojnie przejść przez kontrole, a następnie znaleźć swoje miejsce na trybunach.

Aleja WP 4 pętla        16:01
Aleja WP 3                 16:02
Aleja WP 2                 16:03
Aleja WP 1                 16:04
Torowa                       16:05
Słowianska II UP       16:06
Słowiańska I FPN      16:07
Poniatowskiego         16:08 
Ujejskiego basen       16:09
Kilińskiego                 16:10
Kolejowa                    16:16
Piastowska II bank (Armii krajowej)  16:18
Szopena poczta         16:19
Gierczak                     16:20
Prudnicka                   16:21 
Mickiewicza I skrz.    16:22
Sudecka I GIMN.        16:24 
Sudecka II ROLNIK   16:25
Rodziewiczówny   16:26 
Po zakończonym meczu autobus MZK wraca tą sama trasą.
Źródło – MZK Nysa
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.