Nysa kocha kabarety

Kabaret „Hrabi” nie po raz pierwszy w Nysie. Tym razem kabareciarze przyjadą do naszego miasta ze skeczem „Ślub – TAK”. Show zaplanowano na Dzień Kobiet, więc najwięcej śmiechu będą miały Panie. 

Ona i oni, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych kabaretów w Polsce. Mowa o kabarecie „Hrabi”, który już w marcu przyjedzie do Nysy. Miłość mieszkańców regionu do komedii jest znana od lat, dlatego i tym razem organizatorzy spodziewają się pełnej sali widzów. Główny temat to bardzo poważna sprawa…ślub!

„Gdy powiesz: „Nie” – ominie Cię widok zwleczonego i potarganego faceta na twojej kanapie. Ominie Cię jej wieczne narzekanie i zajęta w strategicznych chwilach łazienka. Przemyśl to! Jeszcze możesz rzucić welonem, krawatem… czym tam chcesz i gnać przed siebie ile sił. Ku wolności, ku pustce.” – tak brzmi opis zbliżającego się show w Nysie.

Występ kabareciarzy zaplanowano na 8 marca, więc bilet może okazać się idealnym prezentem dla każdej kobiety. Czasu jest niewiele, bo wejściówek jest coraz mniej. Zakup online na kabaretowebilety.pl oraz w kasach Nyskiego Domu Kultury.

https://kabaretowebilety.pl/nysa-kabaret-hrabi-gdy-powiesz-tak/wydarzenie/267  – godzina 17.00

https://kabaretowebilety.pl/nysa-kabaret-hrabi-gdy-powiesz-tak/wydarzenie/247  – godzina 20.00

8 marca kabaret „Hrabi” wystąpi dla mieszkańców Nysy w Nyskim Domu Kultury o godzinie 17.00 oraz 20.00.

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.