Nowości w Krzysztoń & Wach Nieruchomości

Celna 15 – to nowy adres firmy „Krzysztoń & Wach Nieruchomości”

Rynek nieruchomości stale się zmienia – o tym jakie nowości dla swoich Klientów przygotowało biuro „Krzysztoń & Wach Nieruchomości” rozmawiamy z właścicielem Jackiem Krzysztoniem.

iLoveNysa: Panie Jacku, nie da się zauważyć zmian w Pańskim biurze. Mam na myśli nie tylko lokalizację i nowy Image firmy, ale i nową stronę z nowymi funkcjami. Na czym polegają te zmiany i co was wyróżnia na tle konkurencji?

Jacek Krzysztoń: Tak, wprowadziliśmy 3 nowatorskie udogodnienia dla klientów, których nie ma żadne biuro w Nysie, a może i nawet w Polsce.

Po pierwsze: U nas ofertę sprzedaży nieruchomości można dodać samemu we własnym domu bez konieczności przychodzenia osobiście do biura. Dzięki prostemu formularzowi zamieszczonemu na naszej stronie krzyszton24.pl każdy może po prostu „wklepać” podstawowe dane o ofercie oraz zdjęcia. Wszystko podobnie jak na znanych portalach otodom czy olx. Po naszej akceptacji oferta ukaże się automatycznie na stronie głównej. Oczywiście oferty przyjmujemy również w sposób tradycyjny czyli jeździmy do klienta osobiście i robimy profesjonalne zdjęcia. Wystarczy do nas zadzwonić.

Po drugie: Jeżeli w ciągu trzech miesięcy od zgłoszenia u nas oferty uda nam się ją sprzedać to nie pobieramy żadnych opłat ani prowizji od sprzedającego. Opłatę ponosi tylko kupujący w wysokości standardowej. Natomiast po tym okresie negocjujemy warunki zawarcia nowej umowy, które to warunki nie będą inne niż w innych biurach w Nysie. Wówczas klient może zdecydować czy zechce kontynuować z nami współpracę czy zrezygnować. Jednakże do tego czasu klient niczym nie ryzykuje, a tylko zwiększa swoje szanse na znalezienie dobrego kupca.

Po trzecie: Klient poszukujący jakiejś oferty może dodać bezpośrednio i samodzielnie na naszą stronę swoje zapotrzebowanie kupna czy najmu, które będzie widoczne w specjalnie wyróżnionym oknie. Wszystko po to, aby zachęcić potencjalnego, niezdecydowanego sprzedawcę spełniającego podane kryteria, aby zamieścił swoją ofertę. Tym samym przyspieszamy kojarzenie dwóch stron transakcji. Oczywiście na stronie pojawiają się tylko treści ogłoszeń, a dane kontaktowe pozostają do naszej wiadomości. Bo przecież firma nie może działać non-profit:)

iLN: Panie Jacku, zmieniła się też lokalizacja Pana biura, gdzie teraz można znaleźć pańską firmę?

Jacek Krzysztoń: Tak, teraz jesteśmy na ulicy Celnej 15 w bardziej przestronnym i wygodnym dla klientów lokalu. Serdecznie zapraszamy do naszego biura wszystkich zainteresowanych sprzedażą czy kupnem nieruchomości, a tych, którzy nie mają takiej potrzeby  – do obejrzenia na żywo największej panoramy Nysy wykonanej przez Macieja Zycha.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich mieszkańców naszego miasta i okolic.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.