Jedź na mecz autobusem

Autobusy MZK zawiozą kibiców na mecz Stali Nysa i Trefla Gdańsk. Dzięki temu mieszkańcy regionu nie będą mieli problemu z parkingiem, ani korkami.

Na dzisiejszym meczu Stal Nysa vs Trefl Gdańsk będzie ponad 2,5 tysiąca kibiców. Jak jednak zaznaczają właściciela hali, parking pomieści jedynie 290 aut. Po zamknięciu parkingu trzeba będzie szukać postoju w innym miejscu. Rozwiązań jest kilka. Można przyjść na nogach, lub…przyjechać autobusem.

Linia specjalna oznaczona symbolem LS rozpocznie trasę o 17.01.

Aleje Wojska Polskiego → Słowiańska → Poniatowskiego → Eichendorffa → Kilińskiego → Kolejowa → Armii Krajowej → Szopena → Gierczak → Prudnicka → Mickiewicza Skrzyżowanie → Sudecka Gimnazjum → Sudecka Rolnik (Hala Sportowa)

Linia Specjalna (Oznaczenie: „LS”)

Kierunek: Hala sportowa, przez: Słowiańską, Ujejskiego, Kolejową, Szopena, Gierczak, Prudnicką, Mickiewicza, Sudecką.

Linia Specjalna

Kierunek: Hala Sportowa, Sudecka

Godziny Odjazdu

Aleja WP 4 pętla

17:01

Aleja WP 3

17:02

Aleja WP 2

17:03

Aleja WP 1

17:04

Torowa

17:05

Słowiańska II UP

17:06

Słowiańska I FPN

17:07

Poniatowskiego

17:08

Ujejskiego basen

17:09

Kilińskiego

17:10

Kolejowa

17:16

Armii Krajowej

17:18

Szopena poczta

17:19

Gierczak

17:20

Prudnicka

17:21

Mickiewicza I skrz.

17:22

Sudecka I GIMNAZ.

17:24

Sudecka II ROLNIK

17:25

Rodziewiczówny

17:26

Kierunek: Aleje Wojska Polskiego, przez: Sudecką, Mickiewicza, Moniuszki, Szopena, Kolejową, Ujejskiego, Słowiańską

Linia Specjalna

Kierunek: Aleje W.P.

Powrót z Hali Sportowej

L:LS K:12

Rodziewiczówny

19:06

Sudecka II ROLNIK

19:07

Sudecka I GIMNAZ.

19:08

Mickiewicza I skrz.

19:10

Moniuszki I

19:12

Szopena Św.Piotra

19:14

Krzywoustego

19:15

Armii Krajowej

19:16

Kolejowa

19:18

Kilińskiego

19:20

Ujejskiego szkoła

19:21

Poniatowskiego

19:22

Słowiańska I FPN

19:23

Słowiańska II UP

19:24

Torowa

19:25

Aleja WP 1

19:26

Aleja WP 2

19:27

Aleja WP 3

19:28

Aleja WP 4 pętla

19:29

Linia 2 relacja: Skorochów Pętla →Zajezdnia, przez: Słowiańska, Kolejowa, Szopena, Prudnicka

Ważny przystanek

Godzina odjazdu

Uwagi

Skorochów Pętla

17:24

Pętla

Saperska

17:27

Eichendorffa

17:30

Poniatowskiego

17:31

Słowiańska Urząd Pracy

17:33

Kolejowa

17:37

Armii Krajowej

17:39

Szopena Poczta

17:40

Gierczak

17:41

Mickiewicza Skrzyżowanie

17:42

Możliwość dojścia na halę

Prusa

17:43

Linia 3

relacja: Kubice Pętla → Jędrzychów, przez: Wyszków, Niwnica, Piłsudskiego

Ważny przystanek

Godzina odjazdu

Uwagi

Kubice Pętla

16:55

Pętla

Wyszków Śląski

17:02

Niwnica Pętla

17:06

Piłsudskiego OPEX

17:11

Piłsudskiego Przychodnia

17:13

Głuchołaska

17:14

Długosza

17:16

Prusa

17:20

Możliwość dojścia na halę

Mickiewicza Skrzyżowanie

17:22

Linia 6 (Zalecany przejazd) relacja: Rusocin → Zajezdnia, przez: Grodkowska, Słowiańska, Szopena, Sudecka

Ważny przystanek

Godzina odjazdu

Uwagi

Rusocin

17:03

Pętla

Grodkowska Koszary

17:12

Grodkowska Podzamcze

17:13

Słowiańska Urząd Pracy

17:15

Poniatowskiego

17:17

Ujejskiego

17:18

Plac Kilińskiego

17:19

Szopena

17:22

Gierczak

17:23

Prudnicka

17:24

Mickiewicza Skrzyżowanie

17:25

Sudecka Gimnazjum

17:27

Hala Sportowa

Sudecka Rolnik

17:28

Oprócz powyższych, regularnych linii kursować będą pozostałe autobusy:

  1. Mieszkańcy Konradowej mogą dojechać autobusem nr 5 (godzina 17:20) do ulicy Piłsudskiego Polmozbyt.
  2. Mieszkańcy Nowowiejskiej, Morcinka, Gdańskiej mogą dojechać autobusem nr 9 (godzina 17:31) do ulicy Rodziewiczówny (Rolnik).
  3. Mieszkańcy Iławy, Morowa, Kopernik, Siestrzechowic, Białej Nyski mogą dojechać autobusem nr 12 (godzina wyjazdu z Pętli – 17:23) do ulicy Mickiewicza Skrzyżowanie.

4. Mieszkańcy Goświnowic i Jędrzychowa mogą dojechać autobusem nr 7 (godzina wyjazdu z Pętli –                  17:05) do ulicy Piłsudskiego Polmozbyt.

 

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.