Autobusem na „Twierdze Nysa”

Jedź na „Twierdze Nysa” autobusem. Spółka wychodzi w stronę zainteresowanych wydarzeniem i uruchamia dodatkowe kursy.

Największe wydarzenia w regionie nie mogą odbyć się bez współpracy z Miejskim Zakładem Komunikacji. Dzięki temu mieszkańcy regionu mogą bezpłatnie dostać się w miejsce eventu. Tak było podczas Festiwalu Ognia i Wody, a także rozgrywek Stali Nysa. Tak będzie również podczas Twierdzy Nysa.

Już w sobotę będzie można dojechać na fort nr II, a także z niego wrócić. Autobus wyjeżdża już o godzinie 15.00, a około godziny 20.00 i 22.15 uda się w trasę powrotną. Z przejazdów może skorzystać każdy i to za darmo.

Piłsudskiego -> Głębinów
Zajezdnia 15:00
Piłsudskiego OPEX k.m 15:02
Piłsudskiego przychodnia 15:04
Głuchołaska 15:05
Długosza I Krawiecka 15:07
Długosza II 15:08
Długosza III Górna Wieś 15:10
Rodziewiczówny 15:12
Sudecka II Rolnik 15:13
Sudecka I Gimnazjum 15:14
Mickiewicza I skrz. 15:16
Rynek 15:20
Kolejowa 15:23
Bramy Grodkowskiej 15:25
Słowiańska II UP 15:27
Słowiańska I FPN 15:28
Poniatowskiego 15:29
Eichendorfa cm 15:30
Otmuchowska Koszary 15:32
Otmuchowska koszary 2 15:33
Skorochów parking 15:35
Głębinów I 15:39
Głębinów II pętla 15:40
Piłsudskiego -> Fort 2
Zajezdnia 16:30
Piłsudskiego OPEX k.m 16:32
Piłsudskiego lodowisko 16:33
Głuchołaska 16:35
Długosza I Krawiecka 16:36
Długosza II 16:37
Długosza III Górna Wieś 16:39
Rodziewiczówny 16:41
Sudecka II Rolnik 16:46
Sudecka I Gimnazjum 16:43
Mickiewicza I skrz. 16:45
Rynek 16:47
Kolejowa 16:48
Bramy Grodkowskiej 16:50
Orląt Lwowskich I 16:55
Forty 2. Parking 17:00
Głębinów -> FORT2
Głębinów II pętla 17:30
Głębinów I 17:32
Skorochów parking 17:36
Otmuchowska Koszary 17:40
Ujejskiego Basen 17:43
Plac Kilińskiego 17:45
Armii Krajowej 17:47
Kolejowa 17:49
Bramy Grodkowskiej 17:51
Orląt Lwowskich I 17:55
Forty 2. Parking 18:00
FORT 2 -> Piłsudskiego
Forty 2. Parking 20:00 22:15
Orląt Lwowskich I 20:05 22:20
Bramy Grodkowskiej 20:07 22:22
Kolejowa 20:09 22:24
Rynek 20:11 22:26
Celna 20:12 22:27
Prudnicka 20:14 22:29
Mickiewicza I skrz. 20:15 22:30
Sudecka I Gimnazjum 20:17 22:32
Sudecka II Rolnik 20:18 22:33
Rodziewiczówny 20:19 22:34
Długosza III Górna Wieś 20:21 22:36
Długosza II 20:22 22:37
Długosza I Krawiecka 20:23 22:38
Głuchołaska 20:25 22:40
Piłsudskiego lodowisko 20:26 22:41
Piłsudskiego OPEX k.m 20:28 22:43
Piłsudskiego OPEX k.m 20:30 22:45
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.