Jolanta Barska dyrektorem PCPR’u

Irena Kłakowicz odeszła na emeryturę. Na fotelu dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie zasiadła Jolanta Barska.

Była burmistrz Nysy Jolanta Barska została dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Nowa dyrektor cieszy się z faktu, że będzie zarządzać tą jednostką organizacyjną i żadne zadania nie są jej straszne.

PCPR i działalność tej instytucji jest mi bliska, ponieważ od spraw społecznych zaczynałam swoją pracę w administracji. Pracowałam w Państwowym Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Przez rok miałam możliwość przygotowania się do pracy w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, ponieważ pracowałam na stanowisku specjalisty, zatem realizowałam zadania, które bardzo dobrze znam -zadania związane z realizacją na terenie powiatu ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Realizowałam program „Aktywny Samorząd”. Ogromnie się cieszę, że mogę po tak znakomitej i wieloletniej dyrektor, którą była Pani Irena Kłakowicz, pełnić tę funkcję.  – zdradza Jolanta Barska

Dyrektor Barska zaznacza, że zależy jej na dobrej realizacji obowiązków i zadań. Stresu nie ma, za to jak sama podkreśla, jest 35 letni staż pracy. Jeśli zajdą jakieś zmiany w placówce, to tylko takie wynikające ze zmieniającej się ustawy.

Zdjęcie – Fp – Jolanta Barska

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.