Nysa zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Co roku w naszym mieście organizowana jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wolontariuszy z puszkami zobaczymy także w niedzielę.

Mimo, że w Nysie w tym roku nie będzie sztabu WOŚP, to wolontariusze i tak będą kwestować na ulicach naszego miasta. Wszystko dzięki współpracy ze sztabem w Otmuchowie. Każdy darczyńca, chcący wrzucić datek do puszki, jak co roku otrzyma wośpowe serduszko. Do akcji po raz kolejny włącza się nyska siedziba mBanku.

Co się będzie działo? Przede wszystkim będą atrakcje dla dzieci. Dla tych najmniejszych, przedszkolaków oraz dla tych, którzy chodzą do szkoły będziemy oferować animacje. Przeprowadzimy także konkursy. Nikt nie będzie przegranym. Każdy dostanie jakąś drobną słodycz. Oferujemy kawę i herbatę. Będzie można nas poznać, wrzucić pieniążki do puszki, a przede wszystkim mamy terminal, dzięki któremu będzie można dokonać wpłaty. – tłumaczy Iwona Łęc – Wylęgała z mBanku

Wpłacić pieniądze przez terminal będą mogli nie tylko klienci mBanku, ale wszyscy chętni posiadacze kart płatniczych. Z terminalu będzie można skorzystać do końca stycznia. Pracownicy placówki postanowili włączyć się do akcji, by wspomóc zbiórkę w Nysie i zebrać wraz z WOŚP’em jak najwięcej pieniędzy na zakup specjalistycznego sprzętu do szpitali dziecięcych.

W związku ze zbliżającą się akcją, która odbędzie się 13 stycznia zapraszamy wszystkich mieszkańców Nysy i okolicy do wspólnego finału związanego z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do placówki w godzinach od 14.00 do 16.00, natomiast od 16.00 zapraszamy na wspólny finał, który odbędzie się na Dworze Biskupim. – mówi Anna Smoter, dyrektor oddziału mBank w Nysie

Na Dworze Biskupim organizatorzy przygotowali atrakcje dla wszystkich chętnych do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na zainteresowanych czekać będzie foto-budka, koncerty, pokazy taneczne, samochody rajdowe oraz wiele wiele więcej.

A jak w tym roku będzie wyglądało światełko do nieba? Były już pokazy fajerwerków, były także balony z helem. W tym roku każdy uczestnik WOŚP’u w Nysie otrzyma ziemne ognie. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w naszym mieście startuje już w niedzielę.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.