Uciekli z placówki wychowawczej

Policjanci Z Prudnika oraz Głogówka poszukują 3 młode osoby, które oddaliły się z placówki wychowawczej

Roksana Nawrot lat 17, Kacper Kaczor lat 16 i Konrad Jurkowski lat 15 wczoraj (7 maja) w godzinach porannych samowolnie oddalili się z ośrodka i do chwili obecnej nie powrócili do niego, jak również nie nawiązali żadnego kontaktu z opiekunami.

Dzisiaj zgłoszono ich zaginięcie.

Osoby mające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu tych młodych osób proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Głogówku tel. 77 406 99 95 lub dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Prudniku tel. 77 434 18 03 bądź pod nr 997 lub 112.

Roksana Nawrot ubrana był w ciemną bluzę dresową oraz ciemne spodnie dresowe, ciemne buty sportowe. Może mięć walizkę podróżną na kółkach przy sobie.

Kacper Kaczor ubrany był krótkie spodenki dżinsowe, koszulkę koloru jasnego, ciemne buty sportowe oraz czapkę z daszkiem założoną do tyłu. Może mieć przy sobie plecak koloru czarnego.

Konrad Jurkowski ubrany był krótkie spodenki dżinsowe, czarną bluzę z długim rękawem, ciemne buty sportowe oraz jasną czapkę z daszkiem założoną do tyłu. Może mieć przy sobie plecak koloru czarnego.

źródło – Policja Prudnik

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.