Uciekła przed agresywnym partnerem, sąd chce oddać dziecko ojcu

Partner, który znęcał się nad nią fizycznie oraz psychicznie chce odebrać jej dziecko. Już jutro o godzinie 16:00 przed sądem w Nysie odbędzie się protest w sprawie orzeczonego wyroku.

Nysa miała stać się jej schronienie, a w samą pomoc włączyli się mieszkańcy, którzy zebrali dla rodziny ubrania, gdy ta uciekała bez dorobku do Polski. Choć uciekła od partnera, który bił ją oraz jej dzieci, to sąd w Nysie zadecydował o oddaniu córki pod opiekę ojca – ortodoksyjnego muzułmanina.

„(…)tłukł głową mojego syna o ścianę, uderzał z pięści i z otwartej dłoni, obrażał, poniżał, ściągał z łóżek w nocy po powrocie z pracy, złamał mi nos i bił tak długo, aż dławiłam się własną krwią, nie zważając, że trzymałam maleńkie dziecko na rękach i upadałam z nim na podłogę(…). – zdradziła Nowinom Nyski, Pani Kasia.

Historia, która wstrząsnęła całym miastem może nie mieć szczęśliwego zakończenia. Wskazuje na to decyzją sądu, 7 – letnie dziecko zostanie oddane ojcu. Nysianie jednak nie powiedzieli ostatniego słowa i do końca będą walczyć o pozostawienie dziecka z Polce. Już jutro o godzinie 16:00 przed sądem odbędzie się protest w sprawie orzeczonego wyroku.

 

 

Podobne Posty

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.