Znamy plan Dni Nysy 2018

Wiosna bez Dni Nysy? Niemożliwe. Sprawdzamy co tym razem dla mieszkańców regionu przygotowali organizatorzy.

Królowe polskiej sceny zaśpiewają dla mieszkańców Nysy. Gwiazdami tegorocznego święta miasta będzie Beata Kozidrak z zespolem BAJM, Maryla Rodowicz oraz Sylwia Grzeszczak. Jednak to nie jedyne atrakcje.

Imprezowy piątek w Nysie rozpoczyna się o godzinie 10.00 biegiem sztafetowym, następnie o 16.00 w strzelnicy przy ulicy Poniatowskiego odbędą się zawody o Puchar Burmistrza Nysy. Następnie dla publiczności na Stadionie Miejski zatańczą zespoły z Wytwórni Działań Kreatywnych oraz Fit&Dance. A po muzycznych koncertach na scanie pojawi się Beata Kozidrak i BAJM.

Sobotni poranek należeć będzie do zawodów strzeleckich oraz turnieju w warcaby. Co więcej, odbędzie się Finał Rozgrywek Ligi Amatorskiej Siatkówki, Turniej Piłkarskie Oldbojów oraz wernisaż „Salon 2018”. Następnie wieczorem scena należeć będzie do grup tanecznych oraz solistów. Na wielki finał przygotowano występ Sylwii Grzeszczak.

W niedzielę wędkarze oraz pasjonaci szachów powalczą o zwycięstwo, a na stadionie na zainteresowanych czekać będzie kolejna grupa tancerzy oraz muzyków. Na koniec Dni Nysy 2018 gwiazda polskiej sceny – Maryla Rodowicz.

Przypomnijmy w tym roku święto Nysy jest bezpłatne.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.