Nyski Dom Kultury na wakacje

Spektakle, koncerty i warsztaty – m.in. takie wydarzenia czekają mieszkańców gminy w Nyskim Domu Kultury. Letni repertuar ma być odpowiedzią na spędzanie czasu wolnego podczas wakacji. 

Lipiec w Nyskim Domu Kultury przepełniony będzie atrakcjami dla małych i dużych mieszkańców regionu. Wśród wydarzeń coś dla siebie znajdą wszystkie pokolenia. Najbliższe wydarzenie to spektakl ” Nic, dzika mrówka, Adam i Ewa” zaplanowany na nadchodzący czwartek.

Następnie w piątek spotkają się miłośnicy lirycznych melodii. Na Bastionie św. Jadwigi będzie można posłuchać Ballad Bułata Okudżawy. Przed widownią wystąpią m.in. Adam Tomaszewski, Kuba Blokesz oraz Grzegorz Grunwald.

A już 20 lipca na scenie zaprezentuje się najstarszy chór w naszym regionie, czyli „Czerwony Goździk”. Wcześnie urodzeni pokażą, że mimo jesieni życia wciąż można rozwijać swoje muzyczne zainteresowania. Tego dnia chórzyści będą świętować 30 – lecie istnienia swojej grupy i zaprezentują piosenki, które od lat śpiewane były przez nich na wielu scenach.

22 lipca na Forcie Wodnym odbędzie się piknik ” Woda wszechobecna”. Rodziny będą degustować wodę, a także brać udział w konkursach plastycznych. Dodatkowo dla najmłodszych przygotowano grę terenową oraz zabawy z profesjonalnymi animatorami.

Wśród zaplanowanych wydarzeń odbędzie się również coroczny koncert wiolonczelowy oraz Klub Turysty i Pasjonatów Nysy w Informacji Turystycznej na Bastionie św. Jadwigi. O nadchodzących wydarzeniach będziemy informować na bieżąco.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.