Atrakcje Festiwalu Ognia i Wody

Pokazy sztucznych ogni, koncerty oraz taneczny Flash mob – atrakcje Festiwalu Ognia i Wody przygotowane. Teraz pozostało jedynie wielkie odliczanie. 

Festiwal Ognia i Wody to największe kulturalne przedsięwzięcie w gminie Nysa. Przygotowania idą pełną parą, bo do wydarzenia zostało niewiele czasu. Jednak tak jak co roku wydarzenie ma być niezapomniane przez mieszkańców oraz przyjezdnych gości.

Wydarzenie rozpocznie się 14 lipca już o godzinie 16.30 na plaży Jeziora Nyskiego. Otworzy je taneczny flash mob oraz pokazy taneczne nyskiego zespołu Tanero. A już o 18.30 rozpoczyna się maraton koncertów. Jako pierwszy zaprezentuje się zespół My Secret Haven, następnie na wielkiej scenie usłyszymy nasz lokalny zespół Horyzont i ich największe hity. A już o 20.30 dla publiczności zaśpiewa gwiazda wieczoru – Halina Mlynkova.

A już po koncertach część programu, którą oczekuje zawsze kilkadziesiąt tysięcy widzów zebranych na plaży oraz wałach Jeziora Nyskiego – pokazy sztucznych ogni. Zaprezentują się trzy grupy pirotechniczne, tym razem tylko z Polski. Wydarzenie oficjalnie kończy się o godzinie 23.00, jednak przewidziano także imprezę taneczną do samego rana.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.