Artystyczna majówka na Forcie Wodnym

Obchody Święta Flagi to nie tylko uroczyste wydarzenia, podczas których na maszt wznoszona jest biało czerwona flaga. Nyski Dom Kultury chce pokazać, że ten dzień można celebrować także w artystyczny i kreatywny sposób.

Be Yourself oraz Harmonia w Chaosie – m.in. takie grupy taneczne należące do Nyskiego Domu Kultury zobaczymy na małej scenie Fortu Wodnego. Wśród artystów pojawią się także najmłodsi i najstarsi podopieczni placówki.

Zatańczy balet dziecięcy Stravinsky oraz dziecięcy zespół folklorystyczny Piąteczki. Wśród dojrzałych artystów zobaczymy takie grupy jak Zespół Pieśni i Tańca, Czerwony Goździk, Stokrotki 50+ oraz Senior Szok z Uniwersytetu III Wieku. O muzyczną aranżacje zadba Nyskie Studiu Piosenki.

Podczas pikniku nie zabraknie także atrakcji dla dzieci. Animatorzy zaplanowali liczne zabawy, malowanie twarzy, bańki mydlane, konkursy, zabawy plastyczne oraz grę terenową. A pod koniec wydarzenia ieszkańcy Nysy puszczą biało czerwone światełko do nieba.

Jedno jest pewne. Bez względu na wiek tancerzy i piosenkarzy można wspólnymi siłami stworzyć wydarzenie, które będzie zachęcało do wspólnego świętowania.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.