Gdzie trwają remonty dróg powiatowych?

Powiat Nyski prowadzi obecnie liczne remonty dróg. Sprawdzamy, gdzie prace zostały już zakończona, a gdzie intensywnie są prowadzone. 

Kiedy jedne remonty dróg się kończą kolejne zaczynają. W tym roku na zmianę nawierzchni i nowe chodniki powiat przeznacza wiele milionów złotych. Na jaki etapie są prac przy Trasie Transgranicznej?

– mówi członek zarządu Powiatu Nyskiego, Daniel Palimąka. Prowadzone są także prace odcinkowe na ulicy 3 maja, a także w miejscowościach Regulice, Koszowice i Lipowa. Zmiany czekają także ulicy Zawadzkiego w Łambinowicach.

Powiat nie zapomina także o pieszych, którzy szczególną uwagę zwracają na chodniki. Stąpać po nowej kostce będziemy mogli już niebawem w Złotogłowicach, Niwnicy oraz Wierzbięcicach. Dodatkowo w Jarnołtowie oraz Jasienicy Górnej zostaną poszerzone drogi. A co z drogami, które od lat są turystycznymi wizytówkami naszego regionu?

– dodaje Daniel Palimąka. Główną inwestycją w tym roku jest oczywiście modernizacja ulicy Piastowskiej. O postępach w pracach oraz ich utrudnieniach możecie przeczytać tutaj.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.