Nowa strzelnica w Nysie

Otwarcie nowej strzelnicy w Nysie z szerokim wyborem broni. Obiekt przeznaczony jest głównie na cele szkoleniowe, jednak dostępny będzie również dla wszystkich mieszkańców regionu. Dla tych doświadczonych w korzystaniu z broni palnej oraz dla tych, którzy z tą techniką nie mają jeszcze nic wspólnego. W strzelnicy znajdującej się w siedzibie „Centrum Bezpieczeństwa ” Protectal” można przejść kursy dla początkujących oraz zaawansowanych. Obiekt jest całkowicie bezpieczny, spełnia wszelkie normy i atesty. Na potrzeby przygotowane zostały magazyny broni, zaplecze socjalne oraz sala szkoleniowa. Strzelnica ulokowana w budynku wyposażona jest w wentylacje mechaniczną i tarcze jezdne, a wszystko po to, aby oferować najwyższe standardy i komfort.

Pomieszczenie strzelnicy ma długość 17 metrów i na jego szerokości ulokowano 8 stanowisk strzeleckich. Dzięki wygłuszonym ścianom żaden dźwięk nie wydostanie się na zewnątrz. Wszystko po to, by nie zakłócać spokoju mieszkańcom oraz dbać o ich komfort. Co więcej, nie ma obawy o wydostanie się pocisków poza mury obiektu.

Strzelnica zlokalizowana przy ulicy Grodkowskiej 58a ( była jednostka wojskowa) dostępna jest dla mieszkańców w piątek w godzinach 16.00 – 19.00 oraz sobotę i niedzielę w godzinach 14.00 -17.00 od 13 lipca. W tych dniach każdy amator może stać się specjalistą w korzystaniu z broni szkoląc się pod czujnym okiem specjalistów. Dodatkowo z obiektu korzystać mogą osoby, które z bronią styczność mają no co dzień m.in. policjanci, żołnierze oraz pracownicy innych służb mundurowych.

 

Podobne Posty

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.